Maty MMA

Opis produktu

Profesjonalna mata najwyższej jakości przeznaczona w szczególności do treningów MMA. Na podstawie wieloletnich doświadczeń i obserwacji ale przede wszystkim konsultacji z doświadczonymi zawodnikami MMA dostosowaliśmy nasz produkt do potrzeb naszych klientów.

To co w szczególności wyróżnia matę do MMA naszej produkcji to unikalna struktura materiału, która ma bardzo dobre właściwości antypoślizgowe nie powodując jednocześnie otarć naskórka. Stopa na macie jest stabilna a użytkowanie komfortowe. Nie dochodzi do nieprzyjemnych otarć naskórka podczas np. technik wejścia w nogi czy tez pracy w parterze. Mata charakteryzuje bardzo dobra przyczepnością połączona z doskonałą estetyką. Materiał jest jednocześnie wyjątkowo wytrzymały, co znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia maty.

Zredukowaliśmy również twardość maty w taki sposób aby upadki były bardziej komfortowe przy jednoczesnym zachowaniu stabilności stopy podczas poruszania się w stójce. Taki efekt uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu specjalnych klejów pozornie podnoszących twardość maty w pierwszej fazie pracy.